טיול יומי מחוץ לורשה לכולם,מבוגרים וילדים

טיול יומי של כ 8 שעות מחוץ לעיר ורשה, פשוט מקסים לא תרצו לחזור למלון.

מתקיים רק בחודשים החמים ויחודש במהלך חודש 3/2020
מינימום משתתפים 6 אנשים בסה”כ

הטיול מתאים למבוגרים ולילדים כאחד וכולל מיניבוס ממוזג חדש ומלווה בעברית צמודה.

 בטיול נוציא אתכם מהאזור האורבני אל הכפרים והעיירות שבמחוז מזובייצקי ותוכלו לנשום קצת אוויר צח ולברוח מהריצה המטורפת של העיר הגדולה.

נקודה ראשונה שנבקר זה מוזיאון שמראה כפר שלם בנוי מהמאה ה18-19. בכפר תוכלו לראות ולהתרשם מבתים ציוריים שלמים אותנטים מבחוץ וגם מבפנים, כולל רהיטים וחפצים ששימשו את האנשים שהתגוררו בכפרים הללו לפני 150-250 שנים.

תוכלו להסתובב לבד בשטח,להכנס לבתים,לכנסיה, לנפח, ולביתן האופה. להתרשם מהכלים החקלאים שהם השתמשו כדי לעבד את האדמה החקלאית לראות איך הכיתה בבית הספר נראתה ואת החדר הצמוד של המורה שהתגוררה במקום.תחנת הקמח ומחסנים לצאן ולבקר.

הנקודה הבאה היא מוזיאון אזורי מקסים שכולל אוסף נדיר של מלבושים מסורתיים  מהמאה  18-19 ועוד הרבה חפצים עתיקים כמו אוסף של פורצלן ומוצרי קרמיקה , צבעוניים. כלי נשק אקדחים, חרבות ורובים עתיקים, חותמות, שידות ועוד הרבה דברים יפים ומרשימים.

המקום הבא שנבקר הוא אחד הארמונות היפים והמרשימים של האריסטוקרטיה  . שהשתמרו במחוז.

נוכל להתרשם מהריהוט שנשאר והעושר הרב של האצולה בזמנים ההם, חפצים יקרים וכלי מטבח מרשימים.מיטות טרקלינים וחדרים של האצולה ולהרגיש איך זה ליהיות אצילים, בהמשך תוכלו להנות מהליכה מהנה בגנים היפים והמרשימים של הארמון והאגמים שמקיפים אותו.

ועכשיו הזמן לנסוע למסעדה מסורתית כפרית בנויה מעץ KARCZMA

 מדובר על מסעדות כפריות מעץ שמגישות אוכל פולני אותנטי, לא רגל קרושה .גפילטעפיש ? פה תוכלו להזמין את מרק הז’ורק החמוץ או מרק סלק בורשט מסורתי, קיסונים פירוגי או קראפלך במגוון מילויים,גולש מסורתי בתוך לביבה עם רוטב פטריות ועוגת שרלוטקה תפוחים מסורתית. ביחד עם בירה מקומית טובה או  קומפוט שזיפים ועוד דברים רבים אחרים, הארוחה לא כלולה במחיר הטיול כמובן* משלמים בנפרד

נקודה אחרונה שלנו כדי להוריד קצת את הקלוריות הוא טיול באחד הגנים היפים  והמרשימים במחוז עם תעלת מים מרשימה שחוצה אותו והרבה ירוק בעיניים, כמה מבנים עתיקים שנבנו על ידי האצולה ואפילו גשר כפול יפה ומרשים.

בסוף הטיול כמובן שנחזיר אתכם בחזרה לכניסה למלון אינטרקונטיננטל.

מחיר למבוגר 230 זלוטי + כניסות לאתרים 52 זלוטי.

 מחיר לילד 150 זלוטי +כניסה לאתרים 14 זלוטי עד גיל 16.

יש הנחות נוספות לפנסיונרים וסטודנטים אבל לא ניתן לדעת האם יקבלו תעודות מישראל אתם משלמים בנפרד בקופות כמובן.

 

    צור קשר