טיול יומי מחוץ לורשה לכולם,מבוגרים וילדים

טיול יומי מחוץ לוורשה לכולם, מבוגרים וילדים

טיול יומי מחוץ לוורשה שאורך כ 8 שעות לאזור הכפרי והירוק. פשוט מקסים לא תרצו לחזור לעיר.

*מתקיים רק בחודשים החמים.

הטיול מתאים למבוגרים ולילדים https://guypoland.com/דברים-מעניינים-בורשה-לילדים/ כאחד.

בטיול נצא מהאזור האורבני אל הכפרים והעיירות שבמחוז מזובייצקי. תוכלו לנשום קצת אוויר צח ולברוח מהריצה המטורפת של העיר הגדולה.

1. SKANSEN

נקודה ראשונה שנבקר, זהו מוזיאון שמראה כיצד היו בנויים הכפרים במאות ה18-19. אנחנו נטייל בכפר ותוכלו לראות ולהתרשם מבתים ציוריים שלמים אותנטיים מבחוץ וגם מבפנים. הבתים כוללים רהיטים וחפצים, ששימשו את האנשים שהתגוררו בכפרים הללו לפני 150-250 שנים.

תוכלו להסתובב לבד בשטח, להכנס לבתים, לכנסיה, לנפח, ולביתן האופה. להתרשם מהכלים החקלאים שהם השתמשו, כדי לעבד את האדמה החקלאית. להתרשם איך הכיתה בבית הספר נראתה ואת החדר הצמוד של המורה שהתגוררה במקום. תחנת הקמח והמחסנים לצאן ולבקר.

2. ארמון אצולה בנייבורוב

נבקר באחד הארמונות היפים והמרשימים של האריסטוקרטיה הפולנית שהשתמר במלואו במחוז .http://www.nieborow.art.pl/en/ . נוכל להתרשם מהריהוט העתיק והעושר הרב של האצולה בזמנים ההם. חפצים יקרים וכלי מטבח מרשימים. מיטות ,טרקלינים וחדרי השינה. נוכל לכמה דקות, להרגיש איך זה להיות בני אצולה. בהמשך תוכלו להנות, מהליכה מרגיעה בגנים היפים והמרשימים של הארמון והאגמים שמקיפים אותו.

3. ארוחת צהריים במסעדה כפרית 

ועכשיו הזמן לנסוע למסעדה מסורתית כפרית בנויה מעץ KARCZMA. מדובר על מסעדות כפריות מעץ שמגישות אוכל פולני אותנטי. לא רגל קרושה  או גפילטעפיש? פה תוכלו להזמין את מרק הז'ורק החמוץ או לטעום מרק סלק בורשט מסורתי. כמו כן, תוכלו להזמין לכם מנת פירוגי  (קראפלאך) במגוון מילויים, גולש סמיך בתוך לביבה עם רוטב פטריות. ללקק את האצבעות עם עוגת שרלוטקה (עוגת תפוחים מסורתית). לא לשכוח להזמין לכם גם איזה בירה מקומית טובה או קומפוט שזיפים. הארוחה לא כלולה במחיר הטיול כמובן * משלמים בנפרד.

4. גנים רומנטיים

בהמשך הטיול כדי להוריד קצת את הקלוריות נטייל באחד הגנים היפים והמרשימים במחוז, עם תעלת מים מרשימה שחוצה אותו והרבה ירוק בעיניים. מבנים עתיקים שמקשטים את הגנים ונבנו על ידי האצולה ואפילו גשר אבן כפול יפה ורומנטי.

בסוף הטיול כמובן שנחזיר אתכם בחזרה למרכז העיר.

סיור קבוצתי מינימום 6 משתתפים

מחיר סיור קבוצתי למבוגר 270 זלוטי + כניסות לאתרים 62 זלוטי. *(בימי ב' עלויות כניסה לאתרים רק 15 זלוטי לאדם)

מחיר סיור קבוצתי לילד 200 זלוטי + כניסה לאתרים 14 זלוטי עד גיל 16.

סיור פרטי מחיר 380 יורו (עד 8 משתתפים)

יש הנחות נוספות לפנסיונרים וסטודנטים אבל לא ניתן לדעת האם יקבלו תעודות מישראל אתם משלמים בנפרד בקופות כמובן.

 

    צור קשר