מתוקים בורשה

מתוקים בורשה ובתי קפה מפורסמים

לרשותכם גם מפה אינטראקטיבית בסוף הדף.

Cukiernia Camargo BRACI STYKOWSKICH ul. Świętojańska 21 .1.

  1. בית קפה קטן, שקט ומקסים בעיר העתיקה עם מבחר עוגות ועוגיות עם טעם שלא תשכחו.לאחר סיור בעיר העתיקה תנוחו קצת ותהנו מאווירה מיוחדת ונעימה.

2. Charlotte Menora plac Grzybowski 2 לחם ויין.

כל הלחמים והבגטים נאפים במקום כמה פעמים ביום. מקום מאד נחמד ועסוק לנוח לאחר יום מפרך, לשתות יין טוב ולקנח בבלינצ'ס  Naleśniki עם גבינה ומי ורדים יש גם ארוחות בוקר נחמדות

http://bistrocharlotte.pl/wp-content/uploads/2015/06/menu_menora_lato2016_il_NEW_W.pdf

3. ul. Mysia 3 ODETTE

מקום מקסים ושקט ליד מלון Gromada. בית קפה קונדיטוריה עם עוגות סוףףףףף
יש סניף נוסף קרוב למרכז ליד בית הכנסת נוז'יק שם זה בית תה, עם אינסוף סוגים של תה ועוגות מפתות. רחוב Twarda 2/4

4. Nowy Świat 52 ,Cheesecake Corner

בית קפה קטן אינטימי ומקסים שאני ממליץ. כרגע אוכל עוגת קוקוס עם וניל מעולה (חולה קוקוס אז אני לא אובייקטיבי כלכך) ובלי גלוטן. פינת עוגת הגבינה היא לא רק עוגות גבינה אלא גם עוגות עם ציפוי שוקולד בלגי, רפרפת, טארטות ומרנגים יחד עם קינוח פבלובה שאין שני לו.

5. Pożegnanie z Afryką בית קפה מס' 1 בוורשה לפי Tripadviser​,

יש פה כ 60 סוגים שונים של פולי קפה מכל העולם. ניתן להזמין אספרסו מאתיופיה,קפוצ'ינו מברזיל, אמריקנו מסורינם….בית קפה אינטימי עם אוסף מקסים של קומקומים מיוחדים לקפה. יש גם חנות לקניית פולי קפה בכניסה. מבחינת עוגות, אני ממליץ על עוגת התפוזים עם בוטנים או שרלוטקה (עוגת התפוחים) מגיע עם גלידת וניל.

6. Słodki slony Mokotowska 45,

בית קפה,קונדיטוריה וגלידריה. מקום מקסים שמוכר עוגות טעימות ומאפים. המקום שייך לשפית של המדינה, גב' Magda Gessler. אינטימי עם דקורציה מדהימה.

7. LUKULLUS, Chmielna 32

עוגות מעולות, אחד מבתי הקפה והקונדיטוריות המפורסמות בוורשה. עוגות שפשוט תענוג לעיניים רק להסתכל על המבחר והצבעים. זה התחיל בשנת 1946 בפראג. יאן דינובסקי – קונדיטור ומאסטר שוקולד במפעל Wedel – פתח בית מלאכה ברחוב Stalowej. הוא העביר את איכות המלאכה שלפני המלחמה, למציאות החדשה של הבירה שנבנתה מחדש. אשתו של יאן סטניסלבה והבת הלינה ג'ודיקה, גרמו לחברה לשרוד את תקופת הרפובליקה העממית הפולנית ואז פרחה שוב בפולין החופשית. הקונדיטוריה מנוהלת כבר על ידי הדור השלישי של המשפחה. הבעלים הנוכחיים אלברט ג'ודיצקי, נכדו של המייסד, וג'ייסק מלארסקי סיימו את מיטב בתי הספר לגסטרונומיה הצרפתיים: לה קורדון בלו המפורסם והגסטרונומיה אקולוגיה גרגואר פרנדי המכונה הרווארד.

8. Batida

ul. Królewska 2 או ul. Koszykowa 63 בית מאפה וקפה,קונדיטוריה עם ותק של כמעט 30 שנים (3דורות). יש כמה סניפים.

Batida היא חברה משפחתית המנוהלת על ידי 3 דורות של נשים – ידוויגה, ג'ולנטה וקרוליין רדזישבסקי. הקונספט של הקונדיטוריה והמאפייה מעורר השראה לאזרחי ורשה לגלות טעמים חדשים במשך 28 שנים. כשמאפייה הראשונה נפתחה בוורשה בשנות התשעים,הן חשפו את התנורים ליד חלונות ענקיים, כך שכולם יוכלו לראות את תהליך הייצור. הן משתמשות במרכיבים באיכות גבוהה וכל המוצרים מיוצרים בעבודת יד.

9. Krakowskie Przedmieście 42/44, Café Bristol

בית קפה הממוקם במלון בריסטול היוקרתי צמוד לבית הנשיא בפאתי העיר העתיקה בוורשה. קפה בריסטול הוא מקום אגדי, בו המסורת פוגשת אורח חיים מטרופוליני. מאז שנת 1901 הקסים הקפה את אורחיו עם דקורציה מקורית בסגנון וינאי. ארומה של קפה טרי מבושל וקינוחים טריים הנאפים בכל יום במאפיית המלון.

מפה אינטראקטיבית בתי קפה ומתוקים בוורשה

קשר

    צור קשר